Please reload

Son Paylaşımlar

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Tanıtılan Yazılar

Fatih Belediyesi ile Türk Ekonomi Bankası Arasında Fatih YEPGEM Projesi Kapsamında İş Birliği Metni İmzalandı

19.01.2017

Fatih Belediyesi ve Türk Ekonomi Bankası arasında 19.01.2017 tarihinde Yenilikçi Projeleri Geliştirme Merkezi (YEPGEM) Projesinde ortak çalışmaların yürütülmesi amacıyla işbirliği sözleşmesi imzalandı. İmza töreni; Türk Ekonomi Bankası adına Bora NEMLİOĞLU ve Fatih Belediyesi adına Başkan Yardımcısı O. Erhan OFLAZ,  Bilgi İşlem ve Yazı işleri Müdürü Asım GÜRLÜK, YEPGEM Proje Kurucu Koordinatörü Muti RUMELLİ ve YEPGEM Eğitim Koordinatörü Psikolog Meltem RUMELLİ' nin katılımıyla Fatih Belediyesinde gerçekleşti.

 

 

Bu kapsamda İstanbul Bölgesinde yaratıcılık ve yeniliği geliştirmek üzere katma değeri, teknoloji ve bilgi yoğunluğu yüksek ArGe/Yenilik projeleri olan girişimcilerin ülke ekonomisine ve ihracatına katkı vermesi, küresel ekonomide söz sahibi olabilmesi ve küresel değer zincirinde üst sıralarda yer alabilmesi için akılcı, sürdürülebilir ve kapsayıcı kalkınma ekosistemine destek verebilmesi için gerekli olanaklar sağlanacak.

 


Ocak ayı itibariyle tanıtımları yapılacak olan Fatih YEPGEM’e, teknoloji tabanlı fikirleri olan kişi veya tüzel kişiler başvurabilecek. Yapılan başvuruların ardından, proje seçimi gerçekleşecek.

 

Proje sürecinde kişiler TEB mentorlerinden destek alabilecek, şirketleşmeleri durumunda EFT ücreti, Havale, Hesap Kesim Ücreti, Şirket Kredi kartı aidatı, Kredi Kullandırım ücretlerinden muaf olacaktır. Başarılı projeler 12 ay boyunca ücretsiz ofis desteğinden faydalanabilecekler.

 

 

 

 

 

 

Facebook' ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Linkedin'de Paylaş
Please reload

Bizi Takip Edin